Манчестър Сити разгроми с 5:0 Кристъл Палас в мач от

...

"Манчестър Сити" не се смили над "Кристъл Палас"

" Манчестър Сити " разгроми с 5:0 " Кристъл Палас " в мач от шестия кръг на Висшата лига. По този метод " жителите " нанесоха шеста поредна загуба на лондончани, които към момента нямат маркиран гол от началото на шампионата.

Лирой Сане откри резултата в 44-ата минута след пас на Давид Силва. Втората част стартира както завърши първата - с нов гол на " Сити ". Този път прецизен бе Рахим Стърлинг.

В 59-ата минута Стърлинг бе открит от Агуеро на празна врата и повиши на 3:0. 20 минути по-късно и самият Агуеро записа името си измежду голмайсторите, откакто засече с глава центиране на Сане за 4:0. Крайното 5:0 оформи Фабиан Делф с акуратен удар от отдалеченост.

Във краткотрайното класиране във Висшата лига водач е " Манчестър Сити " с 16 точки. Толкова има и градският противник " Юнайтед ", който обаче е с по-лоша голова разлика. " Кристъл Палас " е на последната 20-а позиция с 0 точки.
Източник: btvnovinite.bg