Манчестър Сити разби с 4:1 Уест Хем във втория полуфинал

...

Ман Сити отнесе Уест Хем и ще спори за Азиатския трофей на Висшата лига

Манчестър Сити разруши с 4:1 Уест Хем във втория полуфинал за Азиатския трофей на Висшата лига. Турнирът се организира в китайския град Нанджин.

На финала " жителите " ще се изправят против Уувлс.

Лондончани поведоха в резултата в 26-ата минута, когато Анхелиньо игра с ръка в наказателното поле, а Марк Нобъл осъществя отсъдената дузпа.

В 34-ата минута Адриан Бернабе откри капитана Давид Силва, който изравни. Секунди по-късно Огбона фаулира Лукас Нмеча в наказателното поле на " чуковете ", което докара до втора дузпа в срещата. Именно младият нападател застана зад топката и вкара за 2:1.

В 59-ата минута Лирой Сане изведе Рахийм Стърлинг зад защитата на " чуковете " и британският национал бе прецизен за 3:1.

Крайният резултат оформи още веднъж Стърлинг. Крилото се разписа след триходова композиция със Сане и Де Бройне.