Манчестър Сити разби Реал (Мадрид) в мач от турнира Internationals

...

Манчестър Сити разпиля Реал за едно полувреме - 4:1!

Манчестър Сити разруши Реал (Мадрид) в мач от шампионата Internationals Cup. " Гражданите " на Пеп Гуардиола се постановиха с 4:1 над испанския исполин, а всички голове паднаха през второто полувреме.

През първата част срещата приключи при тъждество 0:0, само че през вторите 45 минути англичаните се развихрира и поведоха с 4:0. Първо Николас Отаменди вкара след избита топка за 1:0, а малко по-късно Рахийм Стърглинг удвои преднината на Манчестър.

Последва греда на Кевин Де Бройне, само че малко по-късно Джон Стоунс повиши на 3:0 след ново статично състояние, а Брахим Диаз добави четвърти гол 8 минути преди края на срещата.

Все отново в добавеното време Оскар означи незабравим гол от отдалеченост за Реал, с което бе завършен крайният резултат - 4:1 за Манчестър Сити.