Манчестър Сити постигна очакван успех при визитата си на Борнемут

...

Сити с безпроблемна победа срещу Борнемут, Кун с нови два гола на сметката си

Манчестър Сити реализира предстоящ триумф при визитата си на Борнемут в мача сред двата отбора от 3-ия кръг на Висшата лига.

Битката на " Виталити " завърши с победа за гостите с 3:1. С два гола за " жителите " се отличи голмайсторът на отбора Серхио Агуеро.

След разочарованието против Тотнъм, съставът на Манчестър Сити бе окуражен да се върне на победния път и да стартира нова сполучлива серия и го направи.
 Гуардиола: Ще е належащо време на системата ВАР в Англия

" Мисля, че в последна сметка това е за положително "

" Гражданите " нямат загуба във всичките си към този момент 15 конфликта с Борнемут досега, като завоюваха цели 9 пъти, при голова разлика 28:4.

През предишния сезон триумфът на " Виталити " пристигна мъчно, в случай че се съди по резултата от 1:0, само че през днешния ден дуелът мина като по прелиминарен сюжет за " небесносините ".
 Гуардиола: Не чаках Силва да издържи на конкуренцията в Англия

" Голяма привилегия е да мога да разгадавам на него "

Борнемут реализира триумф над Астън Вила в предишния кръг, само че отбраната в никакъв случай не е била измежду най-силните страни в тима на Еди Хау. Това бе затвърдено против днешния конкурент.

Резултатът беше открит след 15 минути игра, когато Агуеро, от близка отдалеченост, не остави шансове на стража на противника.
 Снимка 439930
Източник:

Две минути преди паузата Стърлинг се озова очи в очи с вратаря на Борнемут и също не сгреши, удвоявайки преимуществото на отбора си.
 Снимка 439931
Източник:

Хари Уилсън върна интригата след отлично осъществяване на свободен удар в продължението на първата част, само че в 64-ата минута Кун постави точка на разногласието.
 Снимка 439932
Източник:

Пробив на Силва заложи топката на десния крайник на Агуеро, който не сгреши, оформяйки крайното 1:3.
 Пеп Гуардиола: Можем да сме по-добри от предишния сезон