Манчестър Сити победи Фулъм само с 2:0. Успехът е минимален

...

Манчестър Сити взе своето срещу Фулъм

Манчестър Сити победи Фулъм единствено с 2:0. Успехът е " най-малък " за " жителите ", които имаха голямо преимущество, само че вкараха единствено две попадения.

Още в петата минута Рахим Стърлинг откри резултата, откакто преодоля и Алфонс Ареола.

Последва цялостен напън на Сити, до момента в който отбраната на Фулъм непрекъснато се огъваше.

В 25-ата минута Стърлинг си създаде дузпа и Кевин Де Бройне я осъществя с мощен шут в левия ъгъл на вратата.

Предимството на " жителите " продължи да е огромно, само че нови голове не бяха вкарани.

Манчестър Сити внезапно изскочи на четвърто място с 18 точки и с еднакъв брой мачове с останалите кандидати за купата - 10. Тотнъм и Ливърпул са с по 21 точки, а Челси е с 19 точки.

Фулъм, който играе в " своя шампионат " остана на 17-а позиция със 7 точки.
Източник: fakti.bg