Манчестър Сити има невероятна статистика на . Те са спечелили

...

Де Бройне на пейката, Уест Хам - Ман Сити

Манчестър Сити има невероятна статистика на " ". Те са спечелили всичките си мачове там и всякога вкарват най-малко 4 гола. Днес обаче се чака по-равностоен мач сред и " жителите ".

Тимът на Дейвид Мойс започва устойчиво сезона и реализира някои положителни резултати. Той даже съумя да вземе точка от мача с преди седмица, макар че губеше с 0:3 до 82-ата минута.

Пеп Гуардиола има кадрови проблеми, с които би трябвало да се оправя, а те се допълниха от травмата на, който ще отсъства към четири седмици. Испанецът разчита на същата единайсеторка, която игра против в Шампионската лига през седмицата. Добрата вест за него е завръщането на в групата за мача. Белгиецът стартира срещата на пейката.

Team news

An unchanged XI for Manchester City as they visit West Ham

Kevin De Bruyne fit enough to make the bench

Predictions?
— Goal (@goal)
Мойс също не е направил никакви промени от предходния мач на отбора, който бе против Тотнъм., който изравни за 3:3 в последната минута, още веднъж е оставен на аварийна пейка.

УЕСТ ХАМ - МАН СИТИ

УЕСТ ХАМ: Фабиански, Кресуел, Балбуена, Огбона, Масуаку, Райс, Сучек, Куфал, Форналс, Боуен, Антонио

МАН СИТИ: , Уокър, Диас, Гарсия, Кансело, Гюндоган, Родри,Силва, Стърлинг, Марез, Агуеро

Премиър лийг 6 кръг, събота 24 октомври  Уест Хам 14:30предстои  Манчестър Сити