Манчестър Сити 4 : 0 Лестър 25′ ГОООООООЛ! Този път

Манчестър Сити

4: 0

Лестър
 25′
ГОООООООЛ! Този път зад топката застана Рахийм Стърлинг, само че и той е непогрешим! 4:0!
24′
Манчестър Сити получава втора дузпа! Юри Тилеманс още веднъж е грешникът! Той събори Риад Марез в наказателното поле и съдията бе безапелационен!
21′
ГЮНДОГАААААН! 3:0! " Гражданите " вършат каквото си желаят. Страхотно композиция сред Бернардо Силва, Де Бройне и Кансело. Последният центрира в наказателното поле, Шмайхел мазета с една ръка, само че топката отиде в Гюндоган, който направи преднината за своите класическа!
18′
ГРЕДА! Гостите можеха да върнат едно попадение в тази минута! Джеймс Медисън стреля ужасно от директен свободен удар, Едерсон съумя да отклони с върха на пръстите си и топката се удари в гредата.
15′
ГОООООЛ! Риад Марез вкарва невъзмутимо от бялата точка! 2:0!
12′
ДУЗПА за Манчестър Сити! Юри Тилеманс задържа Лапорт в наказателното поле. Първоначално реферът подмина обстановката, само че отиде да я прегледа със системата ВАР и се увери, че нарушаване имаше!
5′
ГООООООООЛ! ДЕ БРОЙНЕЕЕЕЕЕ! Страхотно движение в първите минути! Домакините обкръжиха полето на " лисиците ", а най-хубавото състояние пристигна в 5-а минута! Де Бройне получи топката с дълъг пас в наказателното поле, спря кълбото, обърна се и с обмислен удар изпрати топката в мрежата на Шмайхел! Много мощно начало от " жителите "
1′
НАЧАЛО НА МАЧА ! Да си пожелаем един спиращ дъха конфликт сред тимовете на Манчестър Сити и Лестър! ТОПСПОРТ ще наблюдава дуела онлайн! Вярваме, че " жителите " и " лисиците " няма да ни разочароват!
Състав Едерсон Каспер Шмайхел Жоао Кансело Марк Олбрайтън Рубен Диаш Амарти Аймерик Лапорт Яник Вестергаард Олександър Зинченко Люк Томас Фернандиньо Юри Тилеманс Бернардо Силва Джеймс Мадисън Илкай Гюндоган Дюсбъри-Хол Риад Марез Адемола Луукман Кевин Де Бройне Айосе Перес Рахийм Стърлинг Келечи Ихеаначо Треньор Пеп Гуардиола Брендън Роджърс Резерви Нейтън Аке Бертранд Джак Грийлиш Джейми Варди Габриел Жезус Кастанте Каики Макатиър Скот Карсън Ндиди Мбете Нелсън Палмър Сумаре Стефън Закари Чаудъри Фил Фоудън Якупович
Манчестър Сити продължава похода си към нова купа във Висшата лига. Миналата година точно в този интервал " жителите " бяха безгрешни и това бе една от аргументите да завършат на върха.
 От Манчестър Сити: Благодарим ти, крал Кун

Агуеро игра за клуба от Манчестър в продължение на 10 години

Сега тимът на Пеп Гуардиола е в серия от осем следващи победи във Висшата лига преди семейството на Лестър. " Лисиците " позволиха тежка загуба от Ливърпул в Купата на Лигата през седмицата. Те водеха с 3:1 на " Анфийлд " до 68-ата минута, само че домакините стигнаха до тъждество в самия край и завоюваха с дузпи.

Гуардиола е направил две промени от мача с Нюкасъл. Родри не е в групата за срещата, а Фернандиньо е титуляр едвам за четвърти път в шампионата този сезон. Габриел Жезус е на пейката, а в стартовата единайсеторка е Илкай Гюндоган. Фил Фоудън и Джак Грийлиш не престават да са отвън групата.