Манчестър Сити 26 декември 17:00 Лестър Състав Едерсон Каспер Шмайхел

Манчестър Сити

26 декември 17:00

Лестър
 Състав Едерсон Каспер Шмайхел Жоао Кансело Марк Олбрайтън Рубен Диаш Амарти Аймерик Лапорт Яник Вестергаард Олександър Зинченко Люк Томас Фернандиньо Юри Тилеманс Бернардо Силва Джеймс Мадисън Илкай Гюндоган Дюсбъри-Хол Риад Марез Адемола Луукман Кевин Де Бройне Айосе Перес Рахийм Стърлинг Келечи Ихеаначо Треньор Пеп Гуардиола Брендън Роджърс Резерви Нейтън Аке Бертранд Джак Грийлиш Джейми Варди Габриел Жезус Кастанте Каики Макатиър Скот Карсън Ндиди Мбете Нелсън Палмър Сумаре Стефън Закари Чаудъри Фил Фоудън Якупович
Манчестър Сити продължава похода си към нова купа във Висшата лига. Миналата година точно в този интервал " жителите " бяха безгрешни и това бе една от аргументите да завършат на върха.
 От Манчестър Сити: Благодарим ти, крал Кун

Агуеро игра за клуба от Манчестър в продължение на 10 години

Сега тимът на Пеп Гуардиола е в серия от осем следващи победи във Висшата лига преди семейството на Лестър. " Лисиците " позволиха тежка загуба от Ливърпул в Купата на Лигата през седмицата. Те водеха с 3:1 на " Анфийлд " до 68-ата минута, само че домакините стигнаха до тъждество в самия край и завоюваха с дузпи.

Гуардиола е направил две промени от мача с Нюкасъл. Родри не е в групата за срещата, а Фернандиньо е титуляр едвам за четвърти път в шампионата този сезон. Габриел Жезус е на пейката, а в стартовата единайсеторка е Илкай Гюндоган. Фил Фоудън и Джак Грийлиш не престават да са отвън групата.