Бизнес и синдикат недоволни от 20-те евро
" Малко не на място е мярката за 20-те евро ", изрично съобщи в утринния блок на Българска национална телевизия Атанас Кацарчев от КТ " Подкрепа ".
Той е на мнение, че и на другите страни ограниченията против високите цени на горивата не са положителни.
Васил Велев от Асоциацията на индустриалния капитал в България (АИКБ), също съобщи в утринния блок " Денят стартира ", че мярката от 20 евро не е съответна.
Според тях е редно да има поддръжка на бизнеси, да вземем за пример превозвачите.
" Цените се усилват за всички ", подсети Васил Велев и разясни, че е редно да се резервира конкурентноспсобността.
" Не може напук да стоиш и да гладуваш ", добави още Кацарчев и подсети: " всяка рецесия постоянно дава благоприятни условия ".
Източник: fakti.bg
КОМЕНТАРИ




