Малко не на място е мярката за 20-те евро, категорично

...
Малко не на място е мярката за 20-те евро, категорично
Коментари Харесай

Бизнес и синдикат недоволни от 20-те евро

" Малко не на място е мярката за 20-те евро ", изрично съобщи в утринния блок на Българска национална телевизия Атанас Кацарчев от КТ " Подкрепа ".

Той е на мнение, че и на другите страни ограниченията против високите цени на горивата не са положителни.

Васил Велев от Асоциацията на индустриалния капитал в България (АИКБ), също съобщи в утринния блок " Денят стартира ", че мярката от 20 евро не е съответна.

Според тях е редно да има поддръжка на бизнеси, да вземем за пример превозвачите.

" Цените се усилват за всички ", подсети Васил Велев и разясни, че е редно да се резервира конкурентноспсобността.

" Не може напук да стоиш и да гладуваш ", добави още Кацарчев и подсети: " всяка рецесия постоянно дава благоприятни условия ".

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР