Малките сини“ останаха сред най-добрите от 64 отбора на надпреварата

...
Малките сини“ останаха сред най-добрите от 64 отбора на надпреварата
Коментари Харесай

„Левски“ достигна до четвъртфиналите на силен международен турнир в Белград


Малките „ сини “ останаха измежду най-хубавите от 64 тима на конкуренцията „ Dragan Mance “, като отпаднаха след трагичен дуел с първенеца „ Партизан “

Децата от Детско-юношеската школа на „ Левски “, набор 2016 година, записаха мощно показване на интернационалния шампионат „ Dragan Mance “, който се организира в Белград, Сърбия. Младите футболисти доближиха до четвъртфиналите на конкуренцията по Футбол 7, в която участваха 64 тима, разпределени в 16 групи по четири състава.

Воденият от треньора Радостин Борисов отбор впечатли с безапелационна игра още в груповата фаза. „ Сините “ завоюваха своята група без позволен гол, откакто реализираха три безапелационни победи – 16:0 против „ ОФК Белград “, 3:0 против „ Олимпик “ (Белград) и 4:0 против „ RFCI “.

В елиминационната фаза дребните футболисти на „ Левски “ продължиха сполучливото си показване. На 1/16-финалите те победиха „ Fenix PG “ с 3:0, а в идващия кръг се постановиха с 5:2 над „ Vosini Klinci “ от Нови Сад.

На четвъртфиналите противник на „ сините “ бе локалният гранд „ Партизан “. „ Левски “ поведе в резултата и беше покрай класиране напред, само че три минути преди края домакините съумяха да изравнят. При осъществяването на дузпи сръбският отбор стигна до успеха.

„ Партизан “ в последна сметка завоюва шампионата, като дружно с „ Левски “ остана един от двата тима, които не позволиха загуба в постоянното време на своите срещи.

Представянето на младите „ сини “ гении е следващото доказателство за положителната работа в детско-юношеската школа на клуба и за развиването на новото потомство футболисти.
Източник: novinata.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР