Макс Грамбауер, бивш професионален състезател на ФИФА и дебютант по

...

Германски играч на ФИФА победи на PES български национал в сблъсък между Лудогорец и Левски

Макс Грамбауер, някогашен професионален играч на ФИФА и дебютант във връзка с играта на PES, победи през вчерашния ден българския е-национал Георги Фиков в най-интригуващия дуел от деня в WINBET е-футбол лига 2020. Срещата беше излъчена нощес от 21:00 часа по Sportal TV. Използвайки отбора на Лудогорец германецът надигра с 3:1 своя противник, който играе с Левски (София).

През първото полувреме Фиков изпусна няколко голови благоприятни условия, само че противникът му с Лудогорец означи гол в първите минути на дуела. В началото на второто полувреме Грамбауер удвои резултата посредством Ману. Напрежението върху българския е-национал се отрази върху играта му и след няколко груби нарушавания аватарът на Симеон Славчев получи червен картон. След мощен напън на Лудогорец Вандерсон усили резултата на 3:0. Малко преди края на дуела, в 88-та минута, националът Фиков означи едно попадение посредством удар на Найджъл Робърта.

Втората телевизионна среща от WINBET е-футбол лига за вчерашния ден беше сред футболисти застанали зад джойстикиците. Павел Петков, някогашен вратар на Ботев (Пловдив), разгроми със 7:0 състезател на Марек (Дупница). Три попадения за жълто-черните означи Тодор Неделев и по един на Атанас Илиев, Мишел Еспиноса, Крис Добрев и Димитър Тонев.

Нови два телевизионни дуела от WINBET е-футбол лига ще можете да наблюдавате довечера по Sportal TV от 21:00 часа.