Маратонките в розово злато ни карат да мечтаем за пролетта
Макар розовото да отстъпи своето място на върха на трендовете на цветове като пролетно зелено (обявено за колорит на годината), тъмносиньо и огнено оранжево, това надалеч не значи, че няма да го виждаме на всички места и през 2017.
Когато пудреното и розовият кварц срещнат металика или друга наклонност, която няма желание да си върви, се ражда обичаното ни розово злато. От няколко години насам бижутата, направени от розово злато са същински шлагер, само че тази година то си проправя път към един различен вид аксесоари – обувките.
И то не какви да е обувки, а спортните модели, които, за благополучие, към този момент носим освен във фитнес залата. Наскоро ви разказахме за хитов модел на Adidas в черно, с подметка в розово злато, който към този момент покори сърцата на стилните блогъри. Маратонките изпъкват точно с този дребен подробност, по тази причина взехме решение да потърсим въодушевени за обувки, решени напълно в металиковия цвят!
В галерията по-долу ви представяме няколко чифта, които мигновено влизат в шопинг листата ни за приближаващата пролет. Остава ни единствено да се надяваме, че топлите дни ще дойдат по-бързо!




