Макар да е едва на 44 години, фолк дивата Деси

...
Макар да е едва на 44 години, фолк дивата Деси
Коментари Харесай

Деси Слава бясна, че на 44 г. ще дундурка внуче

Макар да е едвам на 44 години, фолк дивата Деси Слава в действителност ще става баба. Мълвата бе доказана персонално от нея. Големият й син  Майки Вълков е в очакване на първородната си рожба като той персонално заяви щастливата вест.

Двамата с Анжела Станкова са двойка от две години и половина и след няколко месеца ще гушнат наследника си. Младежът, който това лято стана на 22 години разгласява специфична сесия с половинката си, на която ясно се вижда наедрялото й коремче и написа: „ Любовта ражда обич “.

 

За бъдещата майка се знае, че е с 5 години по огромна от сина на Деси Слава. Тя е от Сливен, само че учи в Пловдив, където работи като фризьорка. Снахата на певицата е много модифицирана – има татуси, огромни джуки и силикон в бюста. Мълвата носи, че певицата по никакъв начин не е очарована от новината, че ще става баба и даже не показа фотосите на сина си. Тя все се надявала синът й да си откри по-обикновено и ученолюбиво момиче, само че като че ли на инат на препоръките й той си хванал кака си Анджи, в която се влюбил до уши.

 

Синът на Деси Слава пазеше дълго време любовния си живот надалеч от светлините на прожекторите, а слуховете го свързваха с редица хубавици.

Припомняме, че Майки е плод на любовта на певицата с Михаил, който от години живее в Щатите. Тя има и втори наследник Борис, който пък е от връзката й със спортиста Благой Найденов. Разликата сред двамата братя е 16 години.

Инфо: Уикенд

Тагове: Деси Слава певица Благой Найденов баба Майки Вълков
Източник: kliuki.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР