Мъжкият състав на приключи зимните контроли с убедителна победа с

...

Добруджа победи юношите на Черно море

Мъжкият състав на завърши зимните контроли с безапелационна победа с 4:0 над юношите старша възраст на. Спарингът се игра през днешния ден на стадиона с изкуствена тревна настилка в Добрич.

Началото на головата фиеста сложи в 20-ата минута. Идващият от Пирин нападател засече прострелно центриране на и означи първия си гол с жълто-зеления екип. Винков бе забъркан и във втория гол, като за нарушаване против него основният арбитър Петър Кирилов отсъди дузпа. Тя бе изпълнена от, който повиши на 2:0 в 36-ата минута.

Малко преди края на първото полувреме Иван Винков записа втора асистенция. Със серия от финтове той навлезе в наказателното поле, след което пусна топката към непокрития Димитър Алексиев, който за повторно порази вратата на варненци. Нападателят бе покрай хеттрик, само че мощният му удар в средата на втората част разтресе горната греда. Крайния резултат оформи 15 минути преди края след асистенция на Божидар Чуканов.

Всички седем нови попълнения на Добруджа започнаха като титуляри.

Отборът игра в състав:, Георги Илиев,,,,,, Божидар Чуканов, Цветан Илиев, Иван Винков и Димитър Алексиев (Димитър Илиев,, Ерик Почански,, и Дейвид Филипов).

Така „ Добруджа “ завършва зимните контроли с 2 победи и 3 загуби. На 13 февруари ще гостува в Добрич в мач от първия пролетен кръг на Втора лига.

Снимка: dobrudja.bg