Мъжкият отбор на ВК Етрополе“ победи с категоричното 3:0 гейма

...

ВК „Етрополе“ започна полусезона с категорична победа

Мъжкият тим на ВК „ Етрополе “ победи с безапелационното 3:0 гейма (25:22, 25:20, 25:12)  тимът на ВК „ Тетевен “.

(25:22, 25:20, 25:12) в мач от осми кръг, изигран в зала „Чавдар“.Волейболистите на Мартин Йовчев бяха изцяло преобладаващия тим доникъде на първата част, след което бяха настигнати от противника. В идващите минути играта продължи точка за точка, само че етрополци още веднъж поеха самодейността и завоюваха гейма.

Във втория гейм тетевенци поведоха (3:2 и 5:3), само че не удържаха темпото и „червено-белите“ още веднъж взеха водачеството и усилиха задатъка си. Третата част стартира стремително за състезателите на Етрополе, които водеха с (6:1) и до края те преобладаваха изцяло, спечелвайки чисто срещата. До момента етрополци имат 21 точки в актива си (7 победи, 1 загуба).
Източник: novinata.bg