Мъжът, който се хвърли с автомобила си в морето, скочи от 6-ия етаж на УМБАЛ Бургас и загина
Мъжът, който явно напълно съзнателно е натиснал газта на колата си към скалите под " Барчето " в Лозенец, е скочил от прозореца на хирургията в УМБАЛ-Бургас, която се намира на 6-ия етаж.
Първият случай стана във вторник към 14.30 часа, а до него се стигнало откакто водачът засилил лекия си автомобил " Пежо " на 20-метрова права.
45-годишният пловдивчанин бе откаран в Спешна помощ с пострадване в региона на главата. Оттам е изместен в Първа хирургия, където, вместо да се остави да бъде лекуван, е решил да довърши започнатото.
Мъжът се е приземил върху козирката на третия етаж, само че след това е умрял от вътрешни пострадвания.
Оказва се, че той се е борил с тежко онкологично заболяване и е желал да постави завършек на тъгите си, написа бургаското издание.
Още фотоси от автокаскадата, при която пловдивчанинът оцеля,
Източник: dir.bg
КОМЕНТАРИ




