Мъжът е управлявал автомобил първо с бензодиазепини, а после с

...
Мъжът е управлявал автомобил първо с бензодиазепини, а после с
Коментари Харесай

Спипаха дрогиран шофьор два пъти за ден в Русе

Мъжът е управлявал автомобил първо с бензодиазепини, а след това с амфетамин
32-годишен мъж сътвори същински казус на пътя, откакто полицията го залови да кара под въздействието на разнообразни опиати два пъти в границите на едно денонощие. Това оповестяват от ОДМВР - Русе в формалния си информативен бюлетин. Нарушителят е бил спиран с еднакъв лек автомобил " Пежо " на разнообразни местоположения в града.
РЕКЛАМА
Източник: dunavmost.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР