Мъжът е със счупени ребра и таз41-годишен работник в ТЕЦ

...
Мъжът е със счупени ребра и таз41-годишен работник в ТЕЦ
Коментари Харесай

Гумена лента затисна работник в ТЕЦ „Бобов дол“

Мъжът е със счупени ребра и таз
41-годишен служащ в Топлоелектрическа централа " Бобов дол " е потърпевш тежко при трудова акцидент и е настанен в болница с заплаха за живота. Инцидентът е станал в петък сутринта, към 9:00 часа, оповестиха от полицията в Кюстендил.

Мъжът е бил признат в болница в Дупница с голям брой контузии. По информация на Българска телеграфна агенция той е бил затиснат от гумена лента, вследствие на което е със счупени ребра и таз.

По случая е формирано досъдебно произвеждане в Районното ръководство в Бобов дол, а прокуратурата е известена.

Пореден случай в централата

Това е третият тежък случай на територията на Топлоелектрическа централа " Бобов дол " в границите на няколко месеца.

През юли тази година 64-годишен мъж почина, откакто падна в машина за мелене на биомаса. През септември 20-годишен служащ пострада, до момента в който е изпълнявал служебните си отговорности в котелен завод на централата.
Източник: dunavmost.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР