Мъж замери с фалшиви банкноти с лика на премиера Бойко

...
Мъж замери с фалшиви банкноти с лика на премиера Бойко
Коментари Харесай

Замериха с фалшиви банкноти главния прокурор

Мъж замери с подправени банкноти с лика на премиера Бойко Борисов основния прокурор Иван Гешев.

Случката стана по време на чуването на Иван Гешев по доклада на прокуратурата в правната комисия. Мъжът бе изведен от залата, където заседава правна комисия.

Беше занимателно , разяснява обстановката Иван Гешев, съгласно който това демонстрира равнището на политическата просвета у нас.

Иначе преди тази обстановка, бяха разменени и реплики . С имитация се включи Иван Гешев, който сподели: " Разбрах, че някакъв господин носи пачки с евро, да ги остави на масата, да не се измори, да не хване мускулна тресчица. " А мъжът попита " Кога ще разследвате? ". Къде са 14-те милиарда , искаше да знае той.

Има нещо хубаво и в неприятното, пошегува се обстановката Иван Гешев. По-добре с пачки, в сравнение с с револвер да мине през НСО . Той напомни обвиняването против някогашен върховен чиновник на НСО за присъединяване в поръчкови убийства.
 Гешев подготвен на разговор с Народното събрание Обновена
Гешев подготвен на разговор с Народното събрание

Близо 3000 са наказаните лица по делата от необятен публичен интерес

Главният прокурор сподели също и че разчита на обективните публицисти да отразят обстановката както се поставя.

Засилено наличие на жандармерия има сега и в региона към постройката на Народното събрание, Царската градина и Руската черква. Лидерът на " Да, България " и деятели на Демократична България също се намират пред постройката на Народното събрание.
Източник: news.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР