Мъж се опита да глътне две пликчета с наркотици при полицейска проверка
Мъж се опита да глътне две пликчета с опиати при полицейска инспекция в Плевен, оповестиха от ОД на Министерство на вътрешните работи, съобщи " Дарик ".
На 13 март в жк. “Сторгозия “ е спрян автомобил, ръководен от 39-годишния мъж. По негови данни веществата в пликовете са метамфетамин и марихуана.
При последвано претършуване в колата са открити две полиетиленови тръби с размери 6 см. Х 0,5 см., 5,5 см Х 0,5 см., съдържащи прахообразно вещество.
По данни на 39-годишния веществото е метамфетамин. Проверка е изяснила, че той е краткотрайно лишен от право да ръководи МПС.
Нарушителят е отказал да му бъде осъществена инспекция с техническо средство за съществуване на опиати и алкохол. Мъжът е бил арестуван и за случая е сезирана прокуратурата.
На 13 март в жк. “Сторгозия “ е спрян автомобил, ръководен от 39-годишния мъж. По негови данни веществата в пликовете са метамфетамин и марихуана.
При последвано претършуване в колата са открити две полиетиленови тръби с размери 6 см. Х 0,5 см., 5,5 см Х 0,5 см., съдържащи прахообразно вещество.
По данни на 39-годишния веществото е метамфетамин. Проверка е изяснила, че той е краткотрайно лишен от право да ръководи МПС.
Нарушителят е отказал да му бъде осъществена инспекция с техническо средство за съществуване на опиати и алкохол. Мъжът е бил арестуван и за случая е сезирана прокуратурата.
Източник: dnesplus.bg
КОМЕНТАРИ




