Мъж получи фиш за нарушение в София, без автомобилът да

...
Мъж получи фиш за нарушение в София, без автомобилът да
Коментари Харесай

Мъж получи фиш за нарушение в София, а колата му не е напускала Пловдив

Мъж получи фиш за нарушаване в София, без автомобилът да е напускал Пловдив, заяви пострадалият пред Нова тв. „ На 17 декември с изненада открих, че имам писмо в пощата, че съм паркирал погрешно на 15 октомври на ул. „ 8 декември ” в столицата. Имам друга кола, която карам, тази стои в гараж от години.Санкцията е 20 лева, само че на следващия ден може да е 200 и 2000 лева В този фиш няма автограф и щемпел. Нищо не потвърждава, че това е автентичен документ ", споделя Владимир Лазаров.

От ЦГМ му обяснили, че би трябвало на пусне мейл и въз основа на него се оформя тъжба.

„ Казаха ми, че номерът на колата е сбъркан. След няколко дни се обадих да ревизира какво се случа и ми се сподели, че не съм първият, нито последният и ще би трябвало да изчакам. Фишът трябвало до отиде до Софийска община и тогава ще го анулират ”, посочи пострадалият.

От Софийска градска подвижност са дали отговор, че след бърза инспекция е открито, че е позволена техническа неточност при изписването на регистрационния номер на транспортното средство. От институцията се извиняват за недоразумението и издаденият фиш ще бъде анулиран.


 

FaceBookTwitterPinterest
Източник: tribune.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР