Мъж от Троян често посещава полицията в германския град Бремен,

...
Мъж от Троян често посещава полицията в германския град Бремен,
Коментари Харесай

Мъж остана без кола, обявили я за открадната в Европа

Мъж от Троян постоянно посещава полицията в немския град Бремен, с цел да пита търсят ли кола му. След втората аудиенция пострадалият схванал, че във Федералната република не се интересуват от неговия автомобил, който бил иззет в България. От РПУ троян настояват, че колата на Милен Димовски се търси поради осъществено закононарушение с нея, по информация на немските им сътрудници. В Бремен обаче не знаят за подобен случай.

“Първият път, когато отидох полицията ми сподели, че не търси автомобила. Върнах се в България, споделих го на българската полиция ”, описа Димовски.след обаче наново посещаване до полицията в немския град. 

Мъжът е безапелационен, че закупува колата си в Германия изцяло законно. 

След като я записва у нас от полицията му оповестяват, че автомобилът би трябвало да бъде иззет за 2 месеца. Проверката е изтекла, само че колата към момента не е върната на Димовски.

Българската прокуратура също излиза с публично мнение, в което се споделя, че няма съображение за формиране на досъдебно произвеждане.
Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР