Мъж от Ню Йорк е изправен пред обвинение в престъпление

...
Мъж от Ню Йорк е изправен пред обвинение в престъпление
Коментари Харесай

Твърди се, че мъж от Бруклин е извикал „Освободете Палестина“, преди да намушка евреин пред синагогата

Мъж от Ню Йорк е изправен пред обвиняване в закононарушение от ненавист в понеделник, откакто се твърди, че е крещял „ Освободете Палестина! “ преди да намушка човек пред синагога през уикенда в Бруклин, сподели полицията. 

Полицейското ръководство на Ню Йорк оповестява на Fox News Digital, че случаят с 22-годишния обвинен Винсънт Съмптър е станал към 2 часа сутринта рано в събота покрай международната централа на придвижването Chabad Lubavitch в Brooklyn's Crown Квартал Хайтс.

Полицията споделя, че 33-годишна жертва е била „ порязана в торса “ след вербален спор, в който по-младият обвинен е споделил фразата „ Освободете Палестина “. Жертвата е откарана в локална болница в устойчиво положение, до момента в който Съмптър е задържан и упрекнат в нахлуване като закононарушение от ненавист и нахлуване, причиняващо съществени физически пострадвания. 

Яаков Берман, равин и представител на движението Хабад Любавич, сподели пред New York Times, че жертвата е еврейка. 

 
Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР