Мъж на 48 години е бил пребит и след това

...
Мъж на 48 години е бил пребит и след това
Коментари Харесай

Четирима пребиха и ограбиха мъж в дома му

Мъж на 48 години е бил пребит и по-късно ограбен от четирима души, нахлули в дома му, оповестиха от полицията в Монтана. Наглият случай е станал във вторник късно вечерта в село Комощица. Сигнал за случилото се потърпевшият подал на идващия ден в районното ръководство в Лом. Мъжът се оплакал, че бил атакуван от четирима души, които го пребили и лишили от него сумата от 600 лв.. Служители на полицейския сектор в Якимово подхванали незабавни дейности и заловили нападателите.
Оказало се, че това са престъпно проявеният и осъждан 25-годишен А.И., 44-годишната В.И, също престъпно проявена и осъждана, както и двете й деца на 14 и на 16 години. Органите на реда прецизираха, че по случая са разпитани очевидци и са конфискувани материални доказателства. Част от парите са конфискувани и върнати на притежателя им, а биячите са арестувани за 24 часа в районното ръководство в Лом, допълниха от пресцентъра на Министерство на вътрешните работи. По случая е формирано досъдебно произвеждане.
Източник: bulnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР