Мъж е задържан за срок до 72 часа заради извършени

...
Мъж е задържан за срок до 72 часа заради извършени
Коментари Харесай

За 72 часа е задържан мъж за побой над други двама в Габаре

Мъж е арестуван за период до 72 часа поради осъществени два побоя над разнообразни лица в село Габаре . Досъдебното произвеждане се води под управлението на Районна прокуратура-Враца, Териториално отделение-Бяла Слатина.

В хода на следствието са събрани доказателства за виновността на 34-годишния А.П. Установено е, че на 12 март в с. Габаре , той е нанесъл побой на Ш.М . В резултат на нападението на потърпевшия е била породена междинна телесна щета, изразяваща се в мозъчно разтърсване, довело до краткотрайно разстройство на здравето рисково за живота .

Освен това същата вечер в съучастничество с малолетния И.И. той е предизвикал и лека телесна щета на М.М .

Двамата причинители са привлечени в качеството на обвинени. Понастоящем А.П., който е осъждан , е арестуван за период до 72 часа . Предстои да бъде импортирано в съда искане за взимане на мярка за неотклонение „ задържане под стража “ по отношение на него.

Разследването по делото продължава.

Източник: iskra.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР