Мъж се самозапали в столичния квартал Дружба
Мъж е в тежко положение, откакто се е самозапалил пред 8-мо Районно полицейско ръководство в столичния квартал " Дружба ".
Мъжът, който е неработоспособен, е откаран в " Пирогов ". Сигналът за случая е подаден към 18.00 часа.
Мъжът, който е неработоспособен, е откаран в " Пирогов ". Сигналът за случая е подаден към 18.00 часа.
Източник: bnt.bg
КОМЕНТАРИ




