Мъж е в тежко състояние, след като се е самозапалил

...
Мъж е в тежко състояние, след като се е самозапалил
Коментари Харесай

Мъж се самозапали в столичния квартал Дружба

Мъж е в тежко положение, откакто се е самозапалил пред 8-мо Районно полицейско ръководство в столичния квартал " Дружба ".

Мъжът, който е неработоспособен, е откаран в " Пирогов ". Сигналът за случая е подаден към 18.00 часа.
Източник: bnt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР