Мъж е в болница след пътен инцидент във Видин, съобщиха

...
Мъж е в болница след пътен инцидент във Видин, съобщиха
Коментари Харесай

Водач на електрическа тротинетка се заби в мотокар във Видин

Мъж е в болница след пътен случай във Видин , оповестиха от пресцентъра на.

Сигнал за злополуката е получен в 10:37 часа през вчерашния ден . Според първичните данни 32-годишен лидер на мотокар „ Линде “ се е движил по улицата, минаваща пред бл.9 в ж.к. „ Вида “ в посока бул. „ Панония “ и спрял на стоп-линия. Докато изчаквал, с цел да направи маневра завой наляво по булеварда, в металните вилици на мотокара се е блъснала електрическа тротинетка.

Водачът й – 39-годишен видинчанин , е бил настанен в МБАЛ „ Св. Петка “ със подозрение за комоцио . Оперативна група направила оглед на местопроизшествието. По случая е формирано досъдебно произвеждане.

Присъединете се към нашия 

Каква храна слагаме на трапезата за Великден?

Източник: iskra.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР