Мъж е удрял с юмруци адвокат Мария Димитрова, повтарял ѝ

...
Мъж е удрял с юмруци адвокат Мария Димитрова, повтарял ѝ
Коментари Харесай

Пребиха общинска съветничка от Възраждане

Мъж е удрял с юмруци юрист Мария Димитрова, повтарял ѝ е " получи си го, знаеш защо "

Мъж е нападнал в офиса ѝ общинския консултант юрист Мария Димитрова, която постави клетва като подобен на последната сесия на локалния парламент. За случая удостовери самата тя, предава.

Нападателят ѝ я е удрял с юмруци. Димитрова е откарана в незабавния център за обзор. Тя разяснява, че проявената експанзията не е изненада поради публичната ѝ активност, а в този момент от позицията ѝ на консултант има повече чуваемост.

Мъжът повтаряше " получи си го, знаеш защо ", описа Димитрова. Недопустимо е в 21 век да бъде пребиван юрист, още повече, когато се бори за публични дела, акцентира общинската съветничка.

" Трябва да има общество, което стои зад мен и което си търси правата. На мощ не можеш да вземеш нещо, само че не може да дадеш ", сподели в отговор на въпроса дали това няма да разколебае нейната мощна гражданска позиция.

За случая се появи информация и във Facebook:
Източник: dunavmost.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР