Мъж стреля след катастрофа
Мъж е стрелял при злополука. Това оповестяват съветски медии. Инцидентът е станал в Санкт Петербург.
Жена аварирала и позвънила на брачна половинка си. Той дошъл и разкрил огън. При случая са ранени двама души.
Веднага пристигнали служители на реда. Те се пробвали да успокоят мъжа. Един от чиновниците даже стрелял във въздуха. Мъжът траял да буйства. Това принудило служителят на реда да го рани и задържи. Води се следствие.
Жена аварирала и позвънила на брачна половинка си. Той дошъл и разкрил огън. При случая са ранени двама души.
Веднага пристигнали служители на реда. Те се пробвали да успокоят мъжа. Един от чиновниците даже стрелял във въздуха. Мъжът траял да буйства. Това принудило служителят на реда да го рани и задържи. Води се следствие.
Източник: blitz.bg
КОМЕНТАРИ




