Мъж е стрелял при катастрофа. Това съобщават руски медии. Инцидентът

...
Мъж е стрелял при катастрофа. Това съобщават руски медии. Инцидентът
Коментари Харесай

Мъж стреля след катастрофа

Мъж е стрелял при злополука. Това оповестяват съветски медии. Инцидентът е станал в Санкт Петербург.
Жена аварирала и позвънила на брачна половинка си. Той дошъл и разкрил огън. При случая са ранени двама души.
Веднага пристигнали служители на реда. Те се пробвали да успокоят мъжа. Един от чиновниците даже стрелял във въздуха. Мъжът траял да буйства. Това принудило служителят на реда да го рани и задържи. Води се следствие.
Източник: blitz.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР