Мъж е с опасност за живота след жестока катастрофа
Мъж е с заплаха за живота след жестока злополука в Казанлък наоколо до КАТ. Той е управлявал автомобил "Форд " със сливенска регистрация.
Мъжът е навлязъл в насрещното придвижване, макар забранителните и предупредителни табели. В същото време казанлъшки "Мерцедес " изпреварвал ТИР, когато против него се появил фордът в насрещното.
" Скочих върху спирачките, а той даже не направи опит да спре. Вероятно не е схванал изобщо, че е влезнал в насрещното за придвижване платно ", описа водачът на мерцедеса, който в момента на случая е пътувал със своя наследник. И двамата са без съществени контузии.
Шофьорът на колата със сливенска регистрация е с тежки контузии по главата. Откаран е непосредствено в болничното заведение в Стара Загора с заплаха за живота.
Мъжът е навлязъл в насрещното придвижване, макар забранителните и предупредителни табели. В същото време казанлъшки "Мерцедес " изпреварвал ТИР, когато против него се появил фордът в насрещното.
" Скочих върху спирачките, а той даже не направи опит да спре. Вероятно не е схванал изобщо, че е влезнал в насрещното за придвижване платно ", описа водачът на мерцедеса, който в момента на случая е пътувал със своя наследник. И двамата са без съществени контузии.
Шофьорът на колата със сливенска регистрация е с тежки контузии по главата. Откаран е непосредствено в болничното заведение в Стара Загора с заплаха за живота.
Източник: varna24.bg
КОМЕНТАРИ




