Мъж е пострадал при голям пожар в пловдивското село Стряма

...
Мъж е пострадал при голям пожар в пловдивското село Стряма
Коментари Харесай

Мъж пострада при голям пожар в Стряма, приятелите му призова...

Мъж е потърпевш при огромен пожар в пловдивското село Стряма нощес. Атанас пробвал да се оправи самичък с пламъците, като получил изгаряния по тялото и двете ръце. Не е тежко потърпевш, само че пък няма да може да работи известно време, споделят негови другари. 

Поражения от пожара има върху няколко мотора и коли в гаража на Атанас. Мъжът е част от общността на мотористите, а неговите другари приканват фамилията му да бъде подкрепено финансово в този сложен миг. Днес те се събират от 19 часа в центъра на село Стряма, където ще има кутия за събиране на средства и всеки, който желае да подаде ръка, ще може да го направи. 



Има опция и за подаяние по банкова сметка. Тя е на името на другарската му Екатерина Николаева Ангелова. 
IBAN: BG22BPBI81701076420701

" Освен големите загуби от изгорялото му имущество, Наско е и с изгаряния по тялото и двете ръце. Моля всеки, който може и има предпочитание, дано помогне в този сложен за него миг. Нека се обедIним за следващ път и да покажем, че дружно можем. Нека в навечерието на този популярен празник бъдем съпрIчастни и да покажем, че сме същински положителни хора ", приканват другари на Наско. 
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР