Мъж издъхна в офис на мобилен оператор в Поморие
Мъж е умрял в офиса на огромен мобилен оператор в центъра на Стария град на Поморие.
Неприятният случай е станал към обяд през днешния ден.
Мъжът влезнал, с цел да си заплати сметката и внезапно се струполил на пода. Не излиза наяве дали е бил шокиран от размера й или е имал различен сърдечен проблем, заяви Флагман.
Тялото към момента е в касовия салон. Предстои да бъде извикана трупната кола за спешна помощ, с цел да го води към Бургас и да се направи аутопсия.
Самоличността е известна, само че се резервира в загадка, с цел да може да се уведомят първо околните на умрелия.
Неприятният случай е станал към обяд през днешния ден.
Мъжът влезнал, с цел да си заплати сметката и внезапно се струполил на пода. Не излиза наяве дали е бил шокиран от размера й или е имал различен сърдечен проблем, заяви Флагман.
Тялото към момента е в касовия салон. Предстои да бъде извикана трупната кола за спешна помощ, с цел да го води към Бургас и да се направи аутопсия.
Самоличността е известна, само че се резервира в загадка, с цел да може да се уведомят първо околните на умрелия.
Източник: glasnews.bg
КОМЕНТАРИ




