Мъж е починал в офиса на голям мобилен оператор в

...
Мъж е починал в офиса на голям мобилен оператор в
Коментари Харесай

Мъж издъхна в офис на мобилен оператор в Поморие

Мъж е умрял в офиса на огромен мобилен оператор в центъра на Стария град на Поморие.

Неприятният случай е станал към обяд през днешния ден.

Мъжът влезнал, с цел да си заплати сметката и внезапно се струполил на пода. Не излиза наяве дали е бил шокиран от размера й или е имал различен сърдечен проблем, заяви Флагман.

Тялото към момента е в касовия салон. Предстои да бъде извикана трупната кола за спешна помощ, с цел да го води към Бургас и да се направи аутопсия.

Самоличността е известна, само че се резервира в загадка, с цел да може да се уведомят първо околните на умрелия.
Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР