Мъж е паднал във водите на Канале гранде във Венеция

...
Мъж е паднал във водите на Канале гранде във Венеция
Коментари Харесай

Извадиха труп от Канале гранде във Венеция

Мъж е паднал във водите на Канале гранде във Венеция и бил изваден малко по-късно мъртъв, съобщи АНСА.

 Според проверяващите на случая става дума за скитник на към 50 години от сръбски генезис.

Той е седял на брега на Канале гранде в региона на централната гара " Санта Лучия " и на моста на Калатрава. Внезапно се е свлякъл във водата.

На място са пристигнали служители на реда и са спрели да извадят мъжа, само че са установили единствено, че той е бил мъртъв.

Предполага се, че му е станало неприятно и по тази причина е паднал във водата. 
Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР