Извадиха труп от Канале гранде във Венеция
Мъж е паднал във водите на Канале гранде във Венеция и бил изваден малко по-късно мъртъв, съобщи АНСА.
Според проверяващите на случая става дума за скитник на към 50 години от сръбски генезис.
Той е седял на брега на Канале гранде в региона на централната гара " Санта Лучия " и на моста на Калатрава. Внезапно се е свлякъл във водата.
На място са пристигнали служители на реда и са спрели да извадят мъжа, само че са установили единствено, че той е бил мъртъв.
Предполага се, че му е станало неприятно и по тази причина е паднал във водата.
Според проверяващите на случая става дума за скитник на към 50 години от сръбски генезис.
Той е седял на брега на Канале гранде в региона на централната гара " Санта Лучия " и на моста на Калатрава. Внезапно се е свлякъл във водата.
На място са пристигнали служители на реда и са спрели да извадят мъжа, само че са установили единствено, че той е бил мъртъв.
Предполага се, че му е станало неприятно и по тази причина е паднал във водата.
Източник: glasnews.bg
КОМЕНТАРИ




