Бездомник се удави в Канале гранде във Венеция
Мъж е паднал във водите на Канале гранде във Венеция и бил изваден малко по-късно мъртъв, съобщи АНСА, представена от Българска телеграфна агенция.
Според проверяващите на случая става дума за скитник на към 50 години от сръбски генезис. Според възстановката на събитията той е седял на брега на Канале гранде в региона на централната гара " Санта Лучия " и на моста на Калатрава. Внезапно се е свлякъл във водата.
На място са пристигнали служители на реда и са спрели да извадят мъжа, само че са установили единствено, че той е бил мъртъв. Предполага се, че му е станало неприятно и по тази причина е паднал във водата.
Според проверяващите на случая става дума за скитник на към 50 години от сръбски генезис. Според възстановката на събитията той е седял на брега на Канале гранде в региона на централната гара " Санта Лучия " и на моста на Калатрава. Внезапно се е свлякъл във водата.
На място са пристигнали служители на реда и са спрели да извадят мъжа, само че са установили единствено, че той е бил мъртъв. Предполага се, че му е станало неприятно и по тази причина е паднал във водата.
Източник: darik.bg
КОМЕНТАРИ




