Мъж е откаран в болница след катастрофа в района на

...
Мъж е откаран в болница след катастрофа в района на
Коментари Харесай

Мъж е в болница след катастрофа в София

Мъж е откаран в болница след злополука в региона на Божурище.

От Министерство на вътрешните работи прецизираха, че са се блъснали два автомобила. Изясняват се аргументите за случая, само че най-вероятно става дума за отнето преимущество.

Източник: cross.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР