Мъж е в болница след катастрофа в София
Мъж е откаран в болница след злополука в региона на Божурище.
От Министерство на вътрешните работи прецизираха, че са се блъснали два автомобила. Изясняват се аргументите за случая, само че най-вероятно става дума за отнето преимущество.
От Министерство на вътрешните работи прецизираха, че са се блъснали два автомобила. Изясняват се аргументите за случая, само че най-вероятно става дума за отнето преимущество.
Източник: cross.bg
КОМЕНТАРИ




