Мъж е бил задържан за побой и обир в Търговищко,

...
Мъж е бил задържан за побой и обир в Търговищко,
Коментари Харесай

Безскрупулен обир и побой на мъж в търговищко село

Мъж е бил арестуван за побой и грабеж в Търговищко, оповестиха от полицията

На 5 март на улица в село Здравец е била изваршена кражба. 47-годишен мъж от селото е нанесъл удари в главата на 52-годишен собствен съселянин. Извършителят е лишил портфейл с персонални документи, пари и дебитна карта. Впоследствие мъжът е осъществил с дебитната карта нерегламентирана транзакция, като е изтеглил от банкомат сумата от 20 лв. , без единодушието на титуляра.

Пострадалият е бил прегледан в болница и е бил освободен. Извършителят на действието е бил арестуван в РУ-Търговище на съображение член 72, алинея 1, т. 1 от Закона за Министерство на вътрешните работи. Същият е прочут на полицията с осъществени от него предходни обири, осъждан .

Парите и документите, намиращи се в портфейла, ще бъдат върнати на притежателя им. По случая е формирано досъдебно произвеждане .

Източник: iskra.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР