Кървав екшън е Северозапада! Мъж потроши колата на жена във Видинско, смляха го от бой с дървен прът
Мъж бе пребит с кол, откакто потроши кола във Видинско, оповестиха от Министерство на вътрешните работи.
Случаят е от през вчерашния ден. Около 14 часа на ул. „ Панайот Волов “ в Арчар 50-годишен локален гражданин е счупил предно панорамно стъкло и две странични стъкла на лек автомобил „ Пежо “ с видинска регистрация. Колата е благосъстоятелност на жена от същото село. Непосредствено по-късно, 45-годишният брачен партньор на собственичката на колата е нанесъл голям брой удари с дървен кол на 50-годишния. Пострадалият е бил превозен във видинската МБАЛ „ Света Петка “ и освободен след прегледи и оказана здравна помощ.
Оперативна група е направила оглед на транспортното средство. Работата на проверяващите продължава в границите на формирани две досъдебни производства – по член 216, ал.1 и чл.129, ал.2 от Наказателния кодекс.
*Снимката е илюстративна
Случаят е от през вчерашния ден. Около 14 часа на ул. „ Панайот Волов “ в Арчар 50-годишен локален гражданин е счупил предно панорамно стъкло и две странични стъкла на лек автомобил „ Пежо “ с видинска регистрация. Колата е благосъстоятелност на жена от същото село. Непосредствено по-късно, 45-годишният брачен партньор на собственичката на колата е нанесъл голям брой удари с дървен кол на 50-годишния. Пострадалият е бил превозен във видинската МБАЛ „ Света Петка “ и освободен след прегледи и оказана здравна помощ.
Оперативна група е направила оглед на транспортното средство. Работата на проверяващите продължава в границите на формирани две досъдебни производства – по член 216, ал.1 и чл.129, ал.2 от Наказателния кодекс.
*Снимката е илюстративна
Източник: bulnews.bg
КОМЕНТАРИ




