Мъж бе пребит и обран в село Копривлен, а нападателят

...
Мъж бе пребит и обран в село Копривлен, а нападателят
Коментари Харесай

Крадец удари мъж с мотика по главата, после го върза и обра ВИДЕО

Мъж бе пребит и обран в село Копривлен, а нападателят се търси. Потърпевшият е с пострадвания в региона на главата и със счупена ръка.

66-годишният Севдалин чул звук откъм входната врата. Станал да ревизира и против себе си видял мъж, който го заплашил. 

" През това време съумях да стана, взех стола, който беше до масата, единствено го избутах към вратата да излезе. През това време той замахна с мотиката ", споделя потърпевшият. 



Последвал нечовечен удар, при който мъжът съумял да се защищити с ръката. Мотиката обаче я счупила, а част от нея се забила и в главата му.  

" Губя схващане, лежащ съм по този начин на леглото, той през туй време ме връзва, а кръвта кипи от горната страна. Идвам си в схващане виждам цялата възглавница е в кръв ", спомня си той за злощастната преживелица. 

През цялото време по-късно Севдалин следил по какъв начин нападателят му претърсва къщата. Бил маскиран и с качулка на главата. 

" Пари не е взимал, само че всичко е обърнал, то няма пари, от кое място да ги вземе, всичко е обърнал. Ударът, в случай че не бях се предпазил, главата ми щеше да отиде ", споделя той пред " България он Еър ". Извършителят се търси.

В Копривлен считат, че не е локален.
Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР