Магията на Купата на Англия не се пренесе на двубоя

...

Магията на Купата на засегна Тотнъм

Магията на Купата на Англия не се придвижи на дуела на от третия кръг на шампионата. " Шпорите " победиха аматьорския Марин с 5:0 като посетител и не престават напред. пусна запасите, само че все пак отборът му бе прекомерно мощен.

Двубоят се трансформира в исторически, защото Марин се намира 160 места под Тотнъм в стълбата на британския футбол и това е най-голямата разлика сред два тима в историята на ФА Къп. На срещата нямаше фенове, само че над 30 000 последователи си купиха виртуални билети, с цел да поддържат закъсалия финасово клуб.

What the is all about

We salute you,
— Emirates FA Cup (@EmiratesFACup)
Карлос Винисиус се регистрира с хеттрик още през първото полувреме. се разписа след превъзходно осъществяване на фаул, а 16-годишният Алфи Дивайн, който влезе като запаса, означи първия си гол за клуба.

Играчите на Марин, който е в осмото равнище на британския футбол, игра с дух и даже удари греда при 0:0. Домакините удържаха противника 24 минути, само че по-късно разликата в класите си сподели думата.
ФА Къп 3 кръг, неделя 10 януари Marine 0:5краен резулат  Тотнъм