Софка избра булчинска рокля, чака само Гринго да излезе от пандиза
Мачото до броени дни излиза от ареста, където е от няколко месеца, и с Маринова стартират трескава подготовка по сватбената гала.
Двамата влюбени към този момент имат и дата за щастливото събитие, само че я пазят в загадка от поверие. Единственото, което бъдещата младоженка разкри пред списание LOVEstyle, е, че към този момент е избрала булчинската си рокля. Порасналият й наследник Лоренцо пък ще бъде шафер на майка си дружно с още няколко деца.
След сватбата фамилията ще се принесе в Етрополе, където Софи има къща. Летните месеци ще прекарват при фамилията на Гринго в Айтос. Освен с подготовката на венчавката, двойката ще се захване и с изработката на бебе. Двамата бяха почнали да работят по въпроса, преди Тодор да влезе в панделата.
Източник: blife.bg
КОМЕНТАРИ




