Мачът от елитната дивизия на Бразилия между Понте Прета и

...

В Бразилия се случват и такива неща

Мачът от елитната дивизия на Бразилия сред Понте Прета и гостите от Витопия беше преустановен осем минути осем минути преди приключване на постоянното време, откакто почитатели на домакините нахлуха на терена при гол за 3:2 в интерес на гостите от Баия. С този резултат Понте Прета изпадна във второто равнище на бразилския футболен шампионат. Страстите, които се развихриха по трибуните, привлякоха вниманието и на назад във времето остана един много забавен миг от този мач.

Защитникът на Понте Прета Родриго получи червен картон, откакто първо плесна по задните елементи състезател на противниковия тим, а след това употребява и междинния си пръст, с цел да бръкне в задника на съперника си. Случката не остана незабелязана от съдиите и след сигнал на един от асистентите Родриго беше пратен под душовете.