Мачът на Рома като гост на Удинезе в неделя беше

...

Звездата на Рома Евън Ндика колабира внезапно на терена с прекратен мач от Серия А

Мачът на Рома като посетител на Удинезе в неделя беше преустановен, откакто бранителят Еван Ндика трябваше да бъде изнесен на носилка, откакто ненадейно колабира на терена.

Сблъсъкът в Серия А беше спрян заради угриженост за благосъстоянието на централния бранител, роден във Франция. Оставаха 18 минути и резултатът беше 1-1.

Нападателят на Рома Ромелу Лукаку изравни в 64-ата минута, откакто някогашният полузащитник на Уотфорд Роберто Перейра даде ранен задатък на домакините. Малко след удара на Лукаку, 24-годишният Ндика падна от топката.

След като националът на Кот д'Ивоар беше раздължен, двата комплекта играчи бяха забелязани да разискват със съдията на мача Лука Пайрето. Мениджърът на Рома Даниеле Де Роси и шефът на Удинезе Габриеле Чофи също бяха забъркани.

След като решението беше обявено на публиката на Стадио Фриули, и двете групи почитатели приветстваха. Ndicka наподобява подвигна палец нагоре, когато беше изнесен, само че явно имаше прекалено много терзания, с цел да прод...