Мачът на Григор Димитров срещу Федерико Кория ще остане единственият

...
Мачът на Григор Димитров срещу Федерико Кория ще остане единственият
Коментари Харесай

Следващият мач на Димитров бе отложен за петък


Мачът на Григор Димитров против Федерико Кория ще остане единственият с присъединяване на първата ни ракета от днешния ден на ATP 500 шампионата в Барселона. Това стана ясно след следващото възобновяване на програмата.

Почти непрестанните превалявания в Каталуния станаха причина за доста съществени разбърквания в графика. Все още не се е доиграл почналият през вчерашния ден мач сред Стефанос Циципас и Иля Ивашка, в който би трябвало да бъде излъчен съперникът на първата ни ракета за осминафинала. Двубоят бе преустановен в първия сет при резултат 5-1 в интерес на гърка.

След следващото възобновяване на програмата стана ясно, че за на следващия ден са отсрочени всички мачове на сингъл с изключение на този сред Циципас и Ивашка. Според програмата двамата би трябвало да излязат на „Ян Кодеш“ в 20:30 ч. българско време.

Единственият различен конфликт, който остана в днешната стратегия, е мачът на двойки сред Раджийв Рам/Джо Солсбъри и Фелисиано Лопес/Марк Лопес, който бе изместен на корт №2.
Източник: tenniskafe.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР