Мачът между Удинезе и Рома от 32-рия кръг в Серия

...

Мачът Удинезе - Рома беше прекратен заради колабирал футболист на терена

Мачът сред Удинезе и Рома от 32-рия кръг в Серия " А " беше пресечен в 83-та минута поради колабирал състезател на терена.

В 71-вата минута при резултат 1:1 централният защитник на Рома Еван Ндика се строполи на игрището, което наложи незабавна интервенция на медицинския екип на стадиона в Удине. След като му бе оказана незабавна здравна помощ, 24-годишният Ндика бе изнесен на носилка, а решението на двата отбора бе мачът да се отсрочи.

Преди това Удинезе в 23-тата минута посредством капитана си Роберто Перейра, само че в 65-ата минута Ромелу Лукаку изравни за гостите с гол с глава.

За момента няма информация какво тъкмо е положението на Ндика, само че по всяка възможност става дума за сърдечен проблем.