Люк Литлър признава, че е бил изкормен да види Манчестър

...

Люк Литлър не може да скрие разочарованието на Манчестър Юнайтед въпреки последователните победи във Висшата лига

Люк Литлър признава, че е бил изкормен да види Манчестър Юнайтед да допусне два късни гола, тъкмо когато чества нов успех във Висшата лига.

Тийнейджърската сензация завоюва първото си събитие в Белфаст предходната седмица и го поддържа в Манчестър. Литлър изпревари Майкъл ван Гервен и Нейтън Аспинал по пътя към финала, преди да победи Геруин Прайс и да успее, когато неговият футболен тим не съумя.

Докато Литлър улучваше всички верни цифри, Юнайтед не съумя да задържи върху тяхната преднина. Червените дяволи изоставаха с 2-0 на Челси, след което вкараха три пъти, с цел да се окажат в резултата с 3-2 и се приближиха до запаметяваща се победа. Това беше преди късните героични прояви на Коул Палмър.

Плеймейкърът на сините вкара дузпа в 99-ата минута, преди да я последва с победа в 101-та минута, която отклони Скот Мактоминей. Литлър видя по какъв начин тимът му отхвърли преднината си, тъкмо когато подпечата триумфа си с двоен топ, с цел да изпрати уелсеца.

Той сподели: „ Радвам...