Люк Литлър хвърли стрела с девет стрели при дебюта си

...

Люк Литлър хвърля стрела с девет стрели при дебюта си в PDC ProTour на Players Championship в Уигън... и ПРОСТО пропуска още една в следващия си мач!

Люк Литлър хвърли стрела с девет стрели при дебюта си в PDC ProTour на Players Championship в Уигън

Литлър се приближи до още един удар с девет стрели в идващия кръг против Камерън Мензис

Литлър – който завоюва £250 000, с цел да стигне до международния край, който загуби от Люк Хъмфрис – беше покрай постигането на още един съвършен лег в идващия кръг против Камерън Мензис.

Той имаше стреличка, с цел да запише втори удар с девет стрелички, само че пропусна с двойно 12.

Littler продължи мечтания старт до първия си Players Championship, като победи шотландеца, чиято другарка е женската дартс звезда Фалън Шеррок, с 6-2 със приблизително 108,99, с цел да си обезпечи място на четвъртфиналите.

Сензацията в дартса сподели пред Mail Sport тази седмица, че тренира единствено по 20 минути дневно.