Лятото е сезонът на пътуванията, а всички знаем, че те

...
Лятото е сезонът на пътуванията, а всички знаем, че те
Коментари Харесай

Summer Vibes от OMV – музика за твоите летни приключения

Лятото е сезонът на пътуванията, а всички знаем, че те са надалеч по-приятни, когато са уместно озвучени. Но по какъв начин да изберем най-подходящата музика, в случай че спътниците в колата са с разнообразни усети и желания? OMV има решение с 5 нови подготвени плейлисти, които ще ви заредят с сила и въодушевление, където и да сте!

Музикалната сбирка на OMV включва над 150 песни от най-разнообразни стилове, обединени под името Summer Vibes в Spotify. Те са основани особено за вашия деен метод на живот и можете да ги слушате на всички места – в колата, на разходка в планината, на плаж, до момента в който спортувате, или в случай че сте на пикник. 

Първият плейлист е кръстен и включва 30 песни, подобаващи за шофиране по криволичещите планински  пътчета или за разходка в планината. В него са събрани реализатори като Beatles, The Cure, Johnny Cash, Pearl Jam, Lenny Kravitz, Pink Floyd, INXS, Bob Dylan и други. Не липсва и българско наличие – Стефан Вълдобрев, „ Клас “ и „ Анимационерите “.

Ако посоката е морето, то e вашият плейлист. В него положителното въодушевление подсигуряват Chaka Khan, Justin Timberlake, Justin Bieber, Donna Summer, Jamiroquai, Kid Rock и доста други в събраните 30 летни части.
 СБА и OMV построяват най-голямата обществена мрежа за наблюдаване на пътната конюнктура в България СБА и OMV построяват най-голямата обществена мрежа за наблюдаване на пътната конюнктура в България
Съюзът на българските автомобилисти (СБА) в партньорство с OMV България слагат началото на най-голямата обществена мрежа за наблюдаване...

Пикникът е неотменима част от лятото и OMV е подготвила плейлист и за този мотив – съдържа цели 43 песни и ще озвучи излета по най-подходящия метод с гласовете на Bee Gees, KoolThe Gang, Beyonce, Bob Sinclar, Sophie Ellis-Bextor и други.

OMV още веднъж ни въодушевява да преоткрием България и отделя особено място на българската музика с плейлиста. Той събира любимци на няколко генерации – Deep Zone Project, Поли Генова, Мария Илиева, Графа, Михаела Маринова, Ицо Хазарта, Стефан Вълдобрев, Георги Минчев, „ Диана Експрес “, Братя Аргирови и доста други – общо 40 композиции, измежду които има и посетители от чужбина.

Последният плейлист е за всички, за които лятото е време за спорт и влизане във форма. В плейлиста на OMV темп за упражненията задават Tiesto, Fatboy Slim, Faithless, Groove Armada, Stardust и още куп звезди на международната музика.

Лятото е време за равнодушие и отмора. Отпуснете се и са насладете на прелестни пътешествия, горещи страсти и завършения. Горивото MaxxMotion ще се погрижи за автомобила, а музиката от Summer Vibes на OMV – за положителното въодушевление.   
Източник: actualno.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР