Лутън дойде тук, за да разочарова и направи точно това

...

Ливърпул 4-1 Лутън Таун: Опустошените от контузия Червени отбелязват ЧЕТИРИ гола през второто полувреме, докато идват отзад, за да се изместят ясно на върха във Висшата лига, след като бяха зашеметени от ранен удар

Лутън пристигна тук, с цел да разочарова и направи тъкмо това през първото полувреме, като продължи напред против хода на играта и влезе под кожата на Юрген Клоп с тактичност за губене на време, само че след муден старт на Ливърпул класа блесна в обилие след почивката с четири бързи гола.

Клоп помоли почитателите за „ европейска вечер “ във връзка с атмосферата в преди малко -разшири Анфийлд с 60 000 места, изисквайки спомагателен звук, с цел да помогне на ранените си воини - само че този мач приличаше повече на дуел за Дейвид против Голиат за купата на ФА.

Ливърпул изостана до побеждава с 4-1 и се издига на четири точки пред върха в таблицата на Висшата лига

Chiedozie Ogbene се надпреварва, откакто означи гол пред Kop, откакто засече вратата отблизо разстояние

Върджил ван Дайк дръпна равнището на Червените през второто полувреме с пукотевица с глава, откакто Огбе...