ЛУТЪН, Англия (AP) — Головете внезапно се леят свободно и

...

Точковата форма на Хойлунд кара Ман Юнайтед да се стреми към топ 4 място. Брайтън обикаля в Шефилд Юнайтед

ЛУТЪН, Англия (AP) — Головете ненадейно се леят свободно и елементарно за нападателя на Манчестър Юнайтед Расмус Хойлунд.

Това беше единственото нещо, което пристигна елементарно за Юнайтед при успеха с 2-1 против Лутън в неделя, само че формата на датчанина за отбелязване на точки може да бъде задоволителна, с цел да подхрани късния подтик за място в челната четворка на Ерик екипът на 10 Хаг.

Хойлунд вкара два пъти в първите седем минути на Kenilworth Road, с цел да стане най-младият състезател, отбелязвал гол в шест следващи мача от Висшата лига – откакто остана без гол в първите си 14.

Юнайтед прекараха огромна част от мача по-късно, само че съумяха да видят четвърта поредна победа в лигата, която ги слага единствено на три точки зад петия Тотнъм.

„ Днес си го направихме мъчно “, сподели Хойлунд. „ Много пъти потривах ръце, тъй като бях много нервозен. Все отново съм признателен за успеха, само че имам малко шанс. “

Въпреки че това беше разочароващ сезон за тима на...